Покажемо фільм «Сіль Землі»

12
Покажемо фільм «Сіль Землі»

В четвер, 17 серпня 2023 року, о 14.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1), відбудеться показ та обговорення фільму «Сіль Землі». Подія відбудеться в рамках П’ятих Львівських Фото Фестин, модеруватиме Ігор Гармаш.

«Сіль Землі» (фр. Le Sel de la Terre) — франко-бразильський документальний біографічний фільм 2014 року німецького кінорежисера та фотографа Віма Вендерса та бразильського режисера й сценариста Джуліану Рібейру Сальгаду про життя та творчість бразильського фотографа Себаштіана Сальгаду. В Україні фільм вийшов у прокат 25 червня 2015 року.

Фільм розповідає про життєвий шлях легендарного бразильського фотографа Себаштіана Сальгаду, який протягом сорока років розповідав у своїх чорно-білих фотографіях про людей та природу на планеті Земля. У його роботах недавня історія: міжнародні конфлікти, голод, масові переселення, гонитва за золотом… У старшому віці Сальгаду фотографує незаймані території, дику фауну та флору, грандіозні ландшафти, людей та тварин у найвіддаленіших закутках Землі. Життя і творчість Себаштіана Сальгаду розкривається у фільмуванні його сина, Джуліано, який супроводжував його в останніх подорожах, і Віма Вендерса, також фотографа.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я