Студія з Броварів запрошує на показ пластилінового мультика-анімації “Жага до життя”

31
Студія з Броварів запрошує на показ пластилінового мультика-анімації

В четвер, 17 серпня 2023 року, о 16.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” (вул. Професорська, 1), відбудеться показ пластилінового мультика-анімації в техніці стоп-моушн “Жага до життя”. Подія відбудеться в рамках П’ятих Львівських Фото Фестин.

Пластиліновий мультик-анімація в техніці стоп-моушн від Культурно-просвітницького центру «СвітЛиця» (філії Культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця» Броварської міської ради Броварського району Київської області), відзнятий до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні.

Реальні історії тих, хто пережив ці страшні часи, відібрані з проекту Музею Голодомору «Голодомор: мозаїка історії. Невідомі сторінки». 468 світлин в яких відображено історію українського народу в боротьбі за життя.

Над створенням працювали: Юлія Кругляк та Ніна Горбань
Автор тексту та режисер: Юлія Кругляк (завідуюча КПЦ «СвітЛиця»)

Про заклад: КПЦ «СвітЛиця»  – заклад культури, який відчинив свої двері в 2019 році, з метою познайомити мешканців та гостей нашого міста з життям та творчістю Тараса Шевченка (проходять інтерактивні екскурсії з елементами доповненої реальності). В процесі своєї роботи заклад розширив свою діяльність, зокрема знімаємо мультики анімації в техніці стоп-моушн. Полюбляємо наповнювати сторінку нашого закладу світлинами з парку Тараса Шевченка, який знаходиться поруч та який вражає в будь-яку пору року!

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я