Запрошуємо послухати музику Жака Лузьє

56
Запрошуємо послухати музику Жака Лузьє

В четвер, 15 червня 2023 року, о 17:00  в читальному залі Науково -технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1 ) відбудеться зустріч клубу меломанів  на тему “Жак Лузьє. Великий експеримент”.

Презентувати і супроводжувати дійство будуть відомий меломан і директор салону “Аудіо-відео Ексклюзив” Ярослав Миронюк та громадсько-культурний діяч Ігор Гармаш.

Жак Лузьє – французький піаніст, відомий перш за все своїми джазовими імпровізаціями на музику таких класичних композиторів, як Бах, Вівальді, Саті, Равель, Дебюссі, Гендель.

Іноді його жартома називають Йоганном Себастьяном Жаком. Як у будь-якого першовідкривача, який вирішив порушити звичні устої, творчість Жака Лузьє спровокувала миттєві протилежні оцінки – від повного неприйняття до найвиразніших відгуків захоплення. Проте його противники програли. 6 мільйонів проданих записів тріо Play Bach, створеного Жаком Лузьє протягом років існування колективу, – найкраще підтвердження цьому.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Вхід на подію вільний. До та після відкриття традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я