Запрошуємо послухати музику джазового генія Білла Еванса

25
Білл Еванс
Білл Еванс

В четвер, 25 травня 2023 року, о 17:00  в читальному залі Науково -технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1 ) відбудеться зустріч клубу меломанів  на тему “Білл Еванс. Українські корені зірки світового джазу”.

Презентувати і супроводжувати зустріч буде відомий меломан і директор салону “Аудіо-відео Ексклюзив” Ярослав Миронюк.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Білл Еванс
Білл Еванс

Білл Еванс американський джазовий піаніст українського походження. Білл Еванс народився 16 серпня 1929 р. у Плейнфілді, штат Нью-Джерсі, був четвертою дитиною в сім’ї. Мати Білла Еванса, Марія Сорока, ще дитиною разом із батьками емігрувала з України до США.

Його використання імпресіоністичної гармонії, винахідлива інтерпретація традиційного джазового репертуару та синкопована поліритмічна мелодика справила значний вплив на ціле покоління піаністів, таких як Гербі Генкок, Denny Zeitlin, Чик Коріа і Кіт Джаретт, гітариста Джон МакЛафлін та інших.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я