Запрошуємо на перегляд та обговорення фільму “Хепі-енд”

32
Запрошуємо на перегляд та обговорення фільму "Хепі-енд"

В четвер, 22 червня 2023 року, о 17.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться перегляд та обговорення фільму “Хепі-енд”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм, Центром мистецтв “Арт-Простір” та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка” і за сприяння Артхаус трафік.

Французьке місто Кале, 2015 рік. З Іраку і Сирії, рятуючись від жахливих воєн на Близькому Сході, до Європи ринули тисячі емігрантів. Їхня поява стає фоном для розвитку драматичної історії в сім’ї корінних жителів Кале — сім’ї Анн Лоран (Ізабель Юппер). Її батько Жорж (Жан-Луї Трентіньян) хоче покінчити життя самогубством. Вона сама щойно стала на чолі величезної фірми і збирається вийти заміж за адвоката з Англії (Тобі Джонс). Брат Тома (Матьє Кассовітц) дізнається про смерть колишньої дружини і забирає до себе доньку-підлітка, незважаючи на те, що сам збирається одружитися знову. Дванадцятирічна племінниця Анн Ева «живе» в соціальних мережах, постійно тримаючи в руках смартфон.

Жанр: Драма
Режисер: Міхаель Ганеке
Тривалість: 110 хв.
Мова: дубляж українською

Перегляд фільму безкоштовний. До та після перегляду традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Ігор ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я