Запрошуємо на лекцію-концерт “Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави”

89
Запрошуємо на лекцію-концерт "Євгенія Зарицька - оперна співачка світової слави"

В п’ятницю, 19 травня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція-концерт “Євгенія Зарицька – оперна співачка світової слави”. Про ретроспективу творчості в історичному контексті Євгенії Зарицької розкажуть Лариса Кожушко за участі Наталії Кожушко-Максимів (флейта).

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Євгенія Зарицька народилася у 1910 році м. Рава-Руська. Музичну освіту здобула у Львові у Вищому музичному інституті ім. М. Лисенка (студіювала скрипку) та у Львівській консерваторії в класі оперного співака Адама Дідура. Шліфувала вокальну та сценічну майстерність у Відні (Австрія) та Мілані (Італія). Була провідною співачкою в театрах Ла Скала (Мілан), Ковент-Гарден (Лондон) та Гранд-опера (Париж). Пропагувала твори українських галицьких композиторів та українські народні пісні на численних концертах та фестивалях. Здійснила два концертні турне в Америці.

Вхід вільний. До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я