У Львові відбудеться вечір пам’яті Квітки Цісик з нагоди 70-тилітнього ювілею

93
У Львові відбудеться вечір пам'яті Квітки Цісик з нагоди 70-тилітнього ювілею

В день народження Квітки Цісик, 4 квітня 2023, о 17 год 30 хв у читальному залі науково-технічної бібліотеки НУ Львівська Політехніка відбудеться вечір пам’яті видатної співачки.

Організатори та учасники вечора – ГО Центр порятунку української культурної спадщини, Фонд Нагірних, УФОТО, ГО “Центр мистецтв “Арт-Простір”, науково-технічна бібліотека НУ Львівська Політехніка, засновник і меценат музею Квітки Цісик депутат Львівської міської Ради Роман Грицевич, координатор музею Квітки Цісик – Маргарита Савченко, родина співачки – Христина Лев (США), Марта Качмар – Цісик.

Всі, хто пам’ятають — що таке Совєтський Союз, а ті, хто не пам’ятає — то зараз, у цій війні їм відкрилась страшна суть і єство того Мордору. У глухі 80 — ті роки, коли українська культура та ідентичність були черговий раз під загрозою, репресії, придушення найменших проявів національного, – у світ раптом увірвалась пісня, українська пісня. Голос співачки проникав глибоко в серце, він ніс у собі невимовну тугу усіх тих українців, хто змушений був назавжди залишити свою Батьківщину і промовляв для цілого світу — є такий особливий куточок на землі, де живуть люди, котрі мріють бути вільними та виборюють своє право на незалежність – і він називається Україною. У 1991 році Україна стала незалежною і свою незалежність більше ніколи і нікому не дозволить відібрати. А той голос належав молодій тендітній жінці, яку звали Квітка Цісик.

Квітка Цісик (Kacey) (4.IY.1953 — 29.III. 1998) — американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинглів у США, оперна та блюзова співачка, виконавиця народних та популярних пісень.

До та після події традиційно гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Вхід вільний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я