Олег Осаульчук виголосить лекцію “Археологія “великого будівництва”

93
Олег Осаульчук виголосить лекцію "Археологія "великого будівництва"

У п’ятницю, 17 лютого 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) директор Науково-дослідного центру “Рятівна археологічна служба” Інституту археології НАН України Олег Осаульчук виголосить лекцію “Археологія “великого будівництва”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Матеріальна спадщина попередніх поколінь є предметом дослідження археології та джерелом наших знань про минуле, основою нашої самоідентичності. Давні і сучасні поселення стали осередками цивілізаційних процесів, а розгалужена дорожня мережа, яка поєднує їх, – своєрідним м’язовим скелетом економіки.

Обидві сфери неодмінно мали би перетнутись у своєму розвитку, зійтися на уявному перехресті інтересів. До таких точок дотику належать території де розташовані археологічні пам’ятки і які потрапляють у смугу будівництва нових доріг. Неминучість цього добре відчувається в рамах реалізації «великого будівництва».

Вхід Вільний. До та після лекції гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я