Запрошуємо на яворівську забавку

49
Запрошуємо дізнатись більше про яворівську забавку

У вівторок, 7 березня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) членкиня Наукового товариства імені Шевченка, членкиня Національної спілки кобзарів України Дарія Ковальчук прочитає лекцію на тему: “Яворівська забавка — як елемент нематеріальної культурної спадщини України”.

Подія попередньо планувалася на 10 лютого 2023 року, але, через повітряні тривоги, була перенесена.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

В процесії доповіді буде повідомлення про Наказ №228 від 6.07.2022р. Міністерства культури України про занесення яворівської забавки до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, буде подано історичну довідку розвитку забавкарства на Яворівщині, надано можливість ознайомитися з яворівськими забавками з приватної колекції пані Дарії.

До учаті в події запрошуються майстри яворівської забавки зі своїми роботами.. Відвідувачі лекції зможуть переглянути ряд відеосюжетів про яворівські забавки та їх розпис.

До та після лекції традиційно гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Вхід вільний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я