Запрошуємо на відкриття виставки швейцарського фотографа Курта Саутера

113
У Львові відкриють виставку швейцарського фотографа

В роковини російсько-української війни, 24 лютого 2023 року, о 17.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться відкриття фотовиставки про знаки війни та миру колишньої Югославії 1991– 1995 років під назвою “Невиплакані сльози”.

Автор виставки — швейцарський фотомитець Курт Саутер (1948) з художнім псевдонімом TOTOTOF. Війну у колишній Югославії він документував з 1991 по 1995 рік, а чимало цих світлин свого часу публікували найбільші світові ЗМІ.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

“Я пробував показати людську душу, характер/../На мою думку, усі війни світу у першу чергу починаються в головах людей/../ …”, – каже Курт Саутер.

Як фотожурналіст, Курт Саутер свого часу був акредитований в ООН, а в Індії мав можливість зустрічатися з матір’ю Терезою та онуком Магатми Ганді — Аруном Манілалом Ганді та створити їх фотопортрети. Світлини Курта Саутера виставляли у Швеції, Великій Британії, Хорватії, Сербії, Латвії, Естонії та Литві.

Вхід на подію вільний. До та після відкриття виставки гостинно частуватиме Кава Старого Львова.

Вхід Вільний. До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Строго Львова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я