Запрошуємо на показ та обговорення фільму “Владика Андрей”

22
У Львові відбудеться показ та обговорення фільму “Владика Андрей”

В четвер, 25 квітня 2024 року, о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М. Коперника, 17), відбудеться показ та обговорення фільму “Владика Андрей”.

Фільм буде показано з кіноплівки з приватної колекції Олександра Мандрика в рамках проєкту «Живе кіно у Львові». Про постать Митрополита Андрея Шептицького та про маловідомі факти знімального процесу фільму розповідатиме доцент кафедри богослов’я УКУ, доктор наук соціальних комунікацій, директор Фундації «Андрей», консультант сценариста фільму Михайло Перун.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

«Владика Андрей» (англ. «Metropolitan Andrey») — український художній фільм кінорежисера Олеся Янчука. Відзнятий на кіностудії «Студія Олесь-фільм» у 2008 році за сприяння Українського конгресового комітету Америки (УККА), за участю Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. Один з небагатьох відомих фільмів, який профінансувала держава — Міністерство культури і туризму України та Державна служба кінематографії України.

Всеукраїнська прем’єра фільму відбулась 4 вересня 2008 року.

Фільм розповідає про життя та діяльність видатної постаті української історії — митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Нащадок старовинного шляхетного роду, серед якого були видатні релігійні діячі і полководці, дипломати і політики, Шептицький знехтував перспективою блискучої світської чи військової кар’єри і обрав шлях служінню Богу і людям.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я