Запрошуємо на лекцію “Свої люди” про Соломію Крушельницьку

69
Запрошуємо на лекцію “Свої люди” про Соломію Крушельницьку

У вівторок, 10 січня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Галини Тихобаєвої  “Свої люди”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм, Музично-меморіальним музеєм Соломії Крушельницької та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Соломія Крушельницька, перебуваючи “в світах”, повсюдно шукала зустрічей зі своїми людьми. З Мілана ініціювала листування з Михайлом Павликом і Марією Вояківською, у Кракові зустрічалася з Василем Стефаником та Іваном Трушем, у Відні – з братами Косами; в Трієсті познайомилася з таємничим Іваном Білинським, в Одесі – з Марком Кропивницьким…

Про ностальгію та стосунки Соломії Крушельницької, про дружбу, а також кохання – взаємне і невзаємне у лекції “Свої люди” заступниці директора з наукової роботи Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові Галини Тихобаєвої .
“Мені радісно вертати в свої сторони із-за багатьох причин. Перше всього, зобачуся зі своїми людьми …” З листа Крушельницької до Павлика.

До та після лекції традиційно пригощатиме Кава Строго Львова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я