Запрошуємо на лекцію «Марія з роду Карп’юк в контексті доби»

42
Запрошуємо на лекцію «Марія з роду Карп’юк в контексті доби»

У вівторок, 16 травня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка» відбудеться авторська лекція «Марія з роду Карп’юк в контексті доби» кандидатки філологічних наук, письменниці, культорологині, старшої наукової співробітниці Снятинського літературно-меморіального музею Марка Черемшини Іванни Стеф’юк.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Як вплинули дві світових війни на характер художниці з тендітним серцем, яку роль відіграли у її житті письменник Марко Черемшина та митрополит Андрей Шептицький, яка доля Марії Карп’юк у школі Олекси Новаківського,чим запам’яталася вона сучасникам – на ці та інші запитання авторка лекції спробує дошукатися відповіді.

За час лекції доповідачка також стисло охарактеризує свою книжку культурологічних есеїв «Портрет українця», у якій вміщені дослідження про рід Карп’юків, Семанюків. Книжка вийшла у видавництві «Український письменник» (м.Київ).

Вхід вільний. До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я