Відкриваємо Зачарований ліс Олега Огородника

51
Відкриваємо Зачарований ліс Олега Огородника

В п’ятницю, 2 лютого 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття виставки світлин Олега Огородника в техніці ціанотипії під назвою «Зачарований ліс».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Львівської філії спілки фотохудожників України та Львівського палацу Мистецтв.

Олег Огородник народився в 1954р. Сфери зацікавлення: Чорно-біла фотографія (спортивна, життя в горах, акт, портрет, пейзаж.). З 2013р оку зацікавився альтернативними видами фотографії такі як альбуміновий друк і ціанотипія. Зараз є членом групи альтернативної фотографії «Zasmaha».

З 1991 Олег член Спілки фотохудожників України. В 1995 отримав міжнародне звання AFIAP (художник), а вже в 1998 – міжнародне звання EFIAP (екселенс). З 2004 року є почесним членом Одеської фотографічної асоціації. В 2020 році став Лауреатом премії Володимира Пилип’юка.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я