Відбулися установчі збори з відновлення УФОТО

173

Багато років львівський фотомитець, краєзнавець, колекціонер Роман Метельський досліджує фотографічну спадщину України, налагоджує міжрегіональні та міжнародні зв’язки. Його проєкти Фотографії старого Львова і Львівський фотомузей мають тисячі шанувальників і навіть послідовників.

Роман сформував команду партнерів-однодумців задля реалізації стратегічної мети: опираючись на фотоспадщину, розвивати фотографічний рух України, формуючи майбутнє, яке неможливо уявити без фото- і відеофіксації. Щоб цього досягти, командою було прийнято рішення зареєструвати (а точніше – відродити) громадську організацію «Українське фотографічне товариство».

Перша сторінка Статуту Громадської організації "Українське Фотографічне Товариство"
Перша сторінка Статуту Громадської організації “Українське Фотографічне Товариство”

30 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання за участі:

  •  Романа Метельського – директора Львівського Фотомузею;
  • Софії Легін – вченого секретаря Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові;
  • Ігоря Ткачика – кіноаматора, знаного колекціонера, спеціаліста з оцифрування кіноматеріалів;
  • Ігоря Гармаша – директора ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір», регіонального представника Українського центру культурних досліджень.

Присутні підтримали ідею створення ГО «УФОТО» як структури, що забезпечить тяглість фоторуху від часів появи перших фотомитців до сьогодення і забезпечить координацію вищезгаданих проєктів. Там же було підписано відповідні протоколи і інші документи. Дала – справа за державними реєстраторами. Скоро будуть файні новини!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я