Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

57
Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

В понеділок, 10 квітня 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться розповідь-презентація Рік сайту RDZS, або Андрій Риштун представляє!

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

А Ви б хотіли побачити живого дігера? Розпитатися, як там під землею, та спробувати напроситися на Екскурсію? Звісно що так, особливо якщо це Андрій Риштун – відомий дослідник нетуристичного Львова.

У Вас буде така нагода! Запрошуємо на авторську фотовиставку Андрія Риштуна: «Що таке RDZS і як я до цього докотився». Вона присвячена першому року існування сайту www.RDZS.org Андрій презентуватиме листівки в стилі RDZS, розповідатиме про свої пригоди та як виникла ідея нового сайту.

Крім цікаво проведеного часу Ви, також, зможете придбати книжки Андрія Риштуна з підписом автора. Всі виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.

Вхід вільний. До та після події традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я