Проєкт “Живе кіно у Львові” запрошує на перегляд фільму “Карпатське золото”

34
Проєкт “Живе кіно у Львові” запрошує на перегляд фільму “Карпатське золото”

В четвер, 8 червня 2023 року, о 17.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) у рамках проєкту “Живе кіно у Львові”відбудеться перегляд та обговорення фільму “Карпатське золото”.

Перегляд фільму наживо зі своєї кіноплівки здійснить відомий львівський колекціонер та знавець кіносправи Олександр Мандрик.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Західна Україна, 1945 рік. За даними розвідки Першого Українського фронту срср в район Карпат увійшов загін особливого призначення під керівництвом гауптмана Гінце на пошуки золота для потреб Німеччини. Золото в Карпатах є і всі про нього знають і за ним полюють: і вояки Німеччини, і вояки Совітів, і, вояки УПА. Та не кожен достойний взяти це багатство, не кожному йде воно в руки. І дістанеться воно зовсім не тим, хто найбільше його шукає і готовий заплатити високу ціну, навіть жертвуючи чужими життями. Дорого обійшлося Крапивичу знайомство з таємницею карпатського золота. Події, що розгортаються навколо легенди про скарб, захований в Карпатах, по-різному позначаються на долі героїв фільму

Рік: 1991
Тривалість фільму: 96 хв.
Жанр: Драма
Актори: Наталія Сумська, Ольга Сумська, Микола Олійник, Євген Паперний, Борислав Брондуков, Костянтин Степанков, Іван Гаврилюк, Михайло Горносталь, Євген Миронов, Альгіс Матульоніс, Тетяна Коростильова, Ігор Чаленко, Юрій Червінко, Мар’яна Павлюк
Режисер: Віктор Живолуб.

Насолоду від спілкування з поціновувачами українського кіна гарантує Кава Строго Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я