Микола Закусов кличе на лекцію “Фотограф-аматор та інженер-хімік Станіслав Рахфал”

24
Микола Закусов запрошує на лекцію "Фотограф-аматор та інженер-хімік Станіслав Рахфал"

В четвер, 16 травня 2024 року о 18:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться лекція директора Стрийського краєзнавчого музею “Верховина” Миколи Закусова “Фотограф-аматор та інженер-хімік Станіслав Рахфал”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Стрийського краєзнавчого музею “Верховина”, Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

Про фотографа-аматора та інженера-хіміка Станіслава Рахфала(1887-1971), фотоархів якого знайшли мало не на смітнику, можна говорити багато. Але колоритні бориславські види затінили бурхливе і насичене життя нашого героя.

Частина цього архіву нині в збірках Олександра Садовського та Василя Піряника. Збережені фотографії особливо цікаві, бо відображають проходження служби в часи Австро-Угорщини й Другої Речі Посполитої, період керування нафтовими копальнями біля Борислава та щоденне заняття фотографією.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я