Микола Бандрівський розкаже про несподівані відкриття під час розкопок у підземеллях львівських храмів

109
Микола Бандрівський розкаже про несподівані відкриття під час розкопок у підземеллях львівських храмів

У вівторок, 19 березня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція доктора історичних наук, старшого наукового співробітника відділу археології Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, Голови Археологічної комісії НТШ Миколи Бандрівського “Розкопки у підземеллях львівських храмів: несподівані відкриття”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

“…Для тих, хто все ще зберіг у собі цікавість до давнього минулого нашого Львова: можете послухати і подивитися, як я буду оповідати про свої розкопки у Львові.
Коротко і, надіюся – цікаво, розповім про пошуки у підземеллях Святоюрського собору у Львові (ми копали там утрьох: Роман Сулик, Юрко Лукомський і я. Причому, впродовж чотирьох місяців і знайшли масу прецікавих речей). Також розповім малознані факти про те, як мені випадково пощастило відкопати золотий скарб у храмі святої Марії Магдалини (тепер Органний зал на вулиці Степана Бандери), а також про те, як він туди потрапив і де зараз знаходиться. Ну, і звісно, кілька слів про те, що ще може бути приховане під львівською бруківкою і як усе те прецікаве звідти дістати…” – розповідає Микола Бандрівський.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я