У Львові відновили УФОТО

274
У Львові відновили УФОТО
У Львові відновили УФОТО

У вівторок, 9 листопада 2021 року, у Львові  розпочало свою діяльність ГО «Українське фотографічне товариство» (УФОТО). 

Новостворене Українське фотографічне товариство – це, насамперед, відновлення історичної спілки українських фотоаматорів Західної України, створеної у Львові з метою об’єднати українських фотографів і пропагувати мистецтво та техніку фотографії серед українського населення, яка проіснувала з 09 листопада 1930 р. до 1939 року.

Засновники та члени товариства вели навчально-просвітницьку діяльність, щороку, за час свого існування, організовували виставки української фотографії та видавали каталоги. Друкований орган товариства – єдиний на західних теренах український журнал «Світло і тінь», навколо якого об’єднувалися фотомитці Галичини та у якому звертали увагу на ті ділянки фотографії, що мали значення для національного розвитку.

Метою діяльності сучасного УФОТО є популяризація та репрезентація українського світливства та його історії, українських фотомитців та світливців аматорів у світовому контексті, сприяння творчому розвитку та реалізації мистецьких проєктів сучасних українських фотоаматорів. Отримання та передача наступним поколінням знань про місце українського фотомистецтва у світовій історії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я